Pinewood - kinderen


logo pinewood.jpg

Pinewood Outdoor Collection is een Zweeds kleding-merk voor iedereen die van een actief buitenleven houdt.
Het merk biedt een aantal goed doordachte, functionele en redelijk geprijsde kwaliteitsproducten die je vrije tijd verrijken.
Moosecamp biedt nu op verlerlei verzoek de Pinewood kindercollectie aan. En wie weet volgt binnenkort ook de collectie voor dames en heren.

Pinewood for Kids
Betaalbare Outdoorkleding uit Zweden in de maten 104 -176

maten in cm

Lengte/maat104116128140152164176
Taillemaat59-6761-6564-7269-7672-8076-8481-91
Binnenbeenlengte44485257636972
Bovenwijdte (jas)76-7880-8286-8892-9498-100106-108110-112
Mouw + schouder53576163667072
Lengte midden rug48525660646770
Sorteer op
  • Pinewood T-Shirt Moose Kids
    Pinewood T-Shirt Moose Kids

    Pinewood T-Shirt Moose KidsComfortabel MOOSE t-shirt in 180 grams katoen met opdruk op de borst
    100% katoen
    Verkrijgbaar in kaki groen
    Maten:122/128-154/164

    € 18,00 € 10,00
  • 50% korting!

    Pinewood Outdoor Jas - Wapiti Kids
    Pinewood Outdoor Jas - Wapiti Kids

    Pinewood Outdoor jas - Wapiti KidsEen zeer betaalbare Hunter jas in geruisloos microfiber!

    ∙ Wind-en waterdicht membraan dat alle soorten weer buiten houdt
    ∙ De jas heeft een waterdichte binnenzak en twee mooie fleece…

    € 149,95 € 74,95
  • Pinewood Outdoor Jacket Lappland Extreme  Kids
    Pinewood Outdoor Jacket Lappland Extreme Kids

    Pinewood Outdoor Jacket Lappland Extreme KidsPraktische jas met een waterdicht ademend membraan.

    ∙ Water- en winddicht
    ∙ Getapete naden
    ∙ Een kleiner model van Pinewood`s populaire versie voor volwassenen
    ∙ Verkrijgbaar…

    € 109,95 € 54,95
  • 70% korting!

    Pinewood Fleece Jacket Nordkap Kids Realtree
    Pinewood Fleece Jacket Nordkap Kids Realtree

    Pinewood Fleece Jacket Nordkap Kids RealtreeEen comfortabele dunne anti-pilling fleece jas met doorlopende ritssluiting.
    Kan gedragen worden als een dun jasje of als extra kledingstuk.
    Met borstzak en verstelbare onderrand
    maat…

    € 40,95 € 12,95
  • Pinewood Outdoor Pants Lappland Kids - Mosgroen/Zwart
    Pinewood Outdoor Pants Lappland Kids - Mosgroen/Zwart

    Pinewood Outdoor Pants Lappland Kids - Mosgroen/ZwartPraktische broek voor kinderen.

    ∙ Elastische taille voor extra comfort en pasvorm.
    ∙ Verstevigingen op knie-en achterzijde.
    ∙ Voorgevormde knieën.
    ∙ Verstelbare…

    € 59,00
  • Pinewood Outdoor Pants Lappland Kids - rood
    Pinewood Outdoor Pants Lappland Kids - rood

    Pinewood Outdoor Pants Lappland Kids - roodPraktische broek met elastische taille voor extra comfort en pasvorm

    ∙ Verstevigingen op knie-en achterzijde
    ∙ Verstelbare broekspijpen
    ∙ Vervaardigd in slijtvast TC-1200 ™
    ∙…

    € 59,00
  • Pinewood Outdoor Pants Lappland Kids  - blauw
    Pinewood Outdoor Pants Lappland Kids - blauw

    Pinewood Outdoor Pants Lappland Kids - blauwPraktische broek met elastische taille voor extra comfort en pasvorm

    ∙ Verstevigingen op knie-en achterzijde
    ∙ Verstelbare broekspijpen
    ∙ Vervaardigd in slijtvast TC-1200 ™
    ∙…

    € 59,00
  • Pinewood Outdoor Pants Lappland Extreme Kids
    Pinewood Outdoor Pants Lappland Extreme Kids

    Pinewood Outdoor Pants Lappland Extreme KidsPraktische broek met een waterdicht ademend membraan

    ∙ Elastische taille voor extra comfort en pasvorm
    ∙ Water- en winddicht
    ∙ Getapete naden
    ∙ Een kleiner model van Pinewood`s…

    € 79,00 € 69,00
Sorteer op

OPENINGSTIJDEN

MAGESLOTEN
DIOP AFSPRAAK
WO10:00 - 18:00
DO10:00 - 18:00
VR10:00 - 18:00
ZA11:00 - 17:00
ZOGESLOTEN
© 2008 - 2021 MOOSECAMPwebshop | sitemap | rss