PINEWOOD


logo pinewood.jpg


Pinewood Outdoor Collection is een Zweeds kleding-merk voor iedereen die van een actief buitenleven houdt.
Het merk biedt een aantal goed doordachte, functionele en redelijk geprijsde kwaliteitsproducten die je vrije tijd verrijken.
Moosecamp biedt nu op verlerlei verzoek de Pinewood kindercollectie aan. En wie weet volgt binnenkort ook de collectie voor dames en heren.

Pinewood for Kids
Betaalbare Outdoorkleding uit Zweden in de maten 104 -176

maten in cm

Lengte/maat104116128140152164176
Taillemaat59-6761-6564-7269-7672-8076-8481-91
Binnenbeenlengte44485257636972
Bovenwijdte (jas)76-7880-8286-8892-9498-100106-108110-112
Mouw + schouder53576163667072
Lengte midden rug48525660646770
  • Pinewood T-Shirt Moose Kids
    Pinewood T-Shirt Moose Kids
    € 18,00 € 10,00
  • Pinewood Fleece Jacket Nordkap Kids Realtree
    Pinewood Fleece Jacket Nordkap Kids Realtree
    € 40,00
  • Pinewood Outdoor Pants Lappland Kids - groen
    Pinewood Outdoor Pants Lappland Kids - groen
    € 59,00
  • Pinewood Outdoor Pants Lappland Kids - rood
    Pinewood Outdoor Pants Lappland Kids - rood
    € 59,00
  • Pinewood Outdoor Pants Lappland Kids  - blauw
    Pinewood Outdoor Pants Lappland Kids - blauw
    € 59,00
  • Pinewood Outdoor Pants Lappland Extreme Kids
    Pinewood Outdoor Pants Lappland Extreme Kids
    € 79,00 € 69,00
  • Pinewood Outdoor Jacket Lappland Extreme  Kids
    Pinewood Outdoor Jacket Lappland Extreme Kids
    € 99,00
  • Pinewood Outdoor set (broek en jas) - Wapiti Kids
    Pinewood Outdoor set (broek en jas) - Wapiti Kids
    € 129,00 € 100,00
  • Pinewood Outdoor Jas - Wapiti Kids
    Pinewood Outdoor Jas - Wapiti Kids
    € 75,00
  • Pinewood Outdoor Broek - Wapiti Kids
    Pinewood Outdoor Broek - Wapiti Kids
    € 50,00

Maandag gesloten
Dinsdag en Woensdag op afspraak
Donderdag en Vrijdag van 10 - 6
Zaterdag van 11 - 5
Zondag gesloten


MOOSECAMP Interactieve tipitentenshow van 12:00 tot 16:00 in de beeldentuin van Natuurkampeerterrein Landgoed "Quadenoord".

Zondag 29 oktober 2017
van 12:00 tot 16:00

Hier een impressie in een time lapse

Nieuwsbrief maart

Lees onze maart nieuwsbrief

Aanbieding

© 2008 - 2017 MOOSECAMPwebshop | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel
Deze website maakt gebruik van cookies. Accepteren Meer informatie
Wat is een cookie? Een cookie is een klein tekstbestand dat bij je bezoek aan een website naar je computer wordt gestuurd. Zowel deze website als andere partijen kunnen cookies plaatsen. Waar worden cookies voor gebruikt? Deze website gebruikt cookies om het gebruiksgemak en de prestaties van de website te verbeteren. Met behulp van cookies zorgen we er onder andere voor dat je bij een bezoek aan onze site niet steeds dezelfde informatie ontvangt of moet invoeren. Cookies maken het surfen op de site dus een stuk prettiger. Er bestaan verschillende typen cookies. Deze website maakt gebruik van permanente cookies en sessie cookies. Permanente cookies: Hiermee kan de website speciaal op jouw voorkeuren worden ingesteld. Bijvoorbeeld om jouw toestemming tot het plaatsen van cookies te onthouden. Hierdoor hoef je niet steeds jouw voorkeuren te herhalen waardoor je tijd bespaart en gemakkelijker door de webwinkel navigeert. Permanente cookies kun je verwijderen via de instellingen van je browser. Sessie cookies: Met behulp van een sessie cookie kunnen we zien welke onderdelen van de website je met dit bezoek hebt bekeken. Wij kunnen de webwinkel daardoor zoveel mogelijk aanpassen op het surfgedrag van onze bezoekers. Deze cookies worden automatisch verwijderd zodra je jouw browser afsluit. Met welk specifiek doel plaatst deze website cookies? Deze website plaatst cookies om de volgende redenen: Winkelwagen (functionele cookie): Onthouden welke producten in je winkelmandje liggen. Zonder deze cookie kun je geen producten bestellen of in je winkelmandje plaatsen. Cookiekeuze (functionele cookie): Onthouden of je ons toestemming hebt gegeven tot het plaatsen van cookies. Google Analytics (tracking cookie): Meten hoe je de website gebruikt en hoe je ons hebt gevonden en hier met rapportages inzicht in proberen te verkrijgen. Google AdWords (tracking cookie): Meten we hoe je de website gebruikt en hoe je ons hebt gevonden. Deze kennis gebruiken we om onze AdWords campagnes te verbeteren. Facebook (Social Media cookie): Met deze cookie is het mogelijk om onze Facebook pagina te 'liken'. Deze button werkt door middel van code die van Facebook zelf afkomstig is. Twitter (Social Media cookie): Met deze cookie is het mogelijk om onze Twitter pagina te volgen. Deze button werkt door middel van code die van Twitter zelf afkomstig is. AddThis (Social Media cookie): Met deze cookie is het mogelijk om onze content te delen via Facebook, Twitter, Hyves en diverse andere social media websites. Affiliate marketing (marketing cookies): Deze cookies gebruiken wij om partnersites (affiliates, zoals Daisycon, TradeTracker en Cleafs) te belonen voor hun bijdrage aan de verkoop. Review sites (marketing cookies): Wij worden graag door klanten beoordeeld. Hiervoor gebruiken we een review site zoals The Feedback Company. Deze plaatst cookies voor een juiste werking. Hoe kan ik cookies beheren of verwijderen? Meestal kunnen cookies worden beheerd, bewerkt en verwijderd via je browser. Meer informatie over het in- en uitschakelen en het verwijderen van cookies kan je vinden in de instructies en/of met behulp van de Help-functie van jouw browser.