PINEWOOD


logo pinewood.jpg


Pinewood Outdoor Collection is een Zweeds kleding-merk voor iedereen die van een actief buitenleven houdt.
Het merk biedt een aantal goed doordachte, functionele en redelijk geprijsde kwaliteitsproducten die je vrije tijd verrijken.
Moosecamp biedt nu op verlerlei verzoek de Pinewood kindercollectie aan. En wie weet volgt binnenkort ook de collectie voor dames en heren.

Pinewood for Kids
Betaalbare Outdoorkleding uit Zweden in de maten 104 -176

maten in cm

Lengte/maat104116128140152164176
Taillemaat59-6761-6564-7269-7672-8076-8481-91
Binnenbeenlengte44485257636972
Bovenwijdte (jas)76-7880-8286-8892-9498-100106-108110-112
Mouw + schouder53576163667072
Lengte midden rug48525660646770
Sorteer op
  • Pinewood T-Shirt Moose Kids
    Pinewood T-Shirt Moose Kids
    € 18,00 € 10,00
  • Pinewood Fleece Jacket Nordkap Kids Realtree
    Pinewood Fleece Jacket Nordkap Kids Realtree
    € 40,00
  • Pinewood Outdoor Pants Lappland Kids - Mosgroen/Zwart
    Pinewood Outdoor Pants Lappland Kids - Mosgroen/Zwart
    € 59,00
  • Pinewood Outdoor Pants Lappland Kids - rood
    Pinewood Outdoor Pants Lappland Kids - rood
    € 59,00
  • Pinewood Outdoor Pants Lappland Kids  - blauw
    Pinewood Outdoor Pants Lappland Kids - blauw
    € 59,00
  • Pinewood Outdoor Pants Lappland Kids - Mildgreen
    Pinewood Outdoor Pants Lappland Kids - Mildgreen
    € 59,00
  • Pinewood Outdoor Pants Lappland Extreme Kids
    Pinewood Outdoor Pants Lappland Extreme Kids
    € 79,00 € 69,00
  • Pinewood Outdoor Jacket Lappland Extreme  Kids
    Pinewood Outdoor Jacket Lappland Extreme Kids
    € 99,00
Sorteer op

MOOSECAMP heeft het hele jaar door alle modellen Tentipi tenten zowel binnen als buiten opstaan! 

OPENINSGSTIJDEN

MAGESLOTEN
DIOP AFSPRAAK
WO10:00 - 18:00
DO10:00 - 18:00
VR10:00 - 18:00
ZA11:00 - 17:00
ZOGESLOTEN

 

MOOSECAMP Interactieve Tipitentenshow

De interactieve tentenshows zijn helaas geannuleerd, i.v.m. de maatregelen tegen het Corona virus. 

Wel kunt u van woensdag t/m zaterdag bij ons langs komen in de winkel waar we alle Tentipi tenten hebben staan! 

Aanbieding

© 2008 - 2020 MOOSECAMPwebshop | sitemap | rss